BabeLN

styl:

narozen:

hraje od:

město: Praha

email: babeln@roxy.cz

www:

BIO:

Jedna z prvních žen V Cechách, které ucarovaly gramofony. V soucasnosti v povedomí prevážne jako dnb djka, jejíž sety jsou citlivou syntézou ruzných stylu. Zacínala kolem roku 93 behem studia na AVU, nejprve na školních parties a jako chilloutová DJka. Po okouzlení pomalejšími beaty a produkcí labelu Ninja Tunes, Mo Wax ci Shadow records postupne prechází k breakbeatu a (s odbockou k rovným beatum) k dnb.
Rezidence v klubech Roxy, Punto Azul, Xt3, Palác Akropolis (vetšinou od jejich vzniku).
Krome vystoupení v klubech a na festivalech v Cechách (napr.Jelení príkop, Open Air Field, Osmic Trip, Freestyle masive,Creamfields, Love planet, Urban Rapublic, Mighty sounds a další) opakovane zahrála na Slovensku, v Rakousku a Nemecku, ale také v UK, Portugalsku, Polsku, Francii (Festival Les Printemps de Bourges), Bosne a Hercegovine a JAR.
Vystoupila po boku mnoha svých oblíbených producentu, djs, projektu a kapel - napríklad Asian Dub Foundation, Transglobal underground, Les Rhytmes Digitales, Carl Cox, Afrodite, Nookie, Ltj Bukem a Mc Conrad, Zinc, Ed Rush, High Contrast, D-Bridge, Fabio a další.
Spolupráce s vokalisty a MCs (napr. Dr.Kary, Nu C, Vaant, Tereza Nekudova, Klára Nemravová, Lindee..) a muzikanty vyústila v projekty T-break (s Liquidem A) a Nasty No stars (DJ Ghonzales, MC Adrenalin).
Láska k širokemu spektru hudby (nejen elektronické) ji v roce 2000 privedla do Radia 1, kde s potešením selektuje skladby pro posluchace každý pátek od 12 do 15 hodin.
Mezi její další aktivity patrí napr. ozvucení Biennale soucasného umeni v GHMP U Zvonu, zvuková koláž vytvárená žive k divadelnímu predstavení studentu DAMU v Paláci Akropolis, vystoupení v ramci výstavy nových medií (Víden) nebo cyberfeministické konference (Hamburg).

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

6 online úvodní strana rss kontakt reklama