Anakin

styl:

narozen:

hraje od:

město: Praha

email: anakin@shadowbox.cz

www: http://www.shadowbox.cz

BIO:

Drumandbass se k Anakinovi poprvé dostal nekdy v roce 1997 v podobe kompilace "Atmospheric Drumandbass". Líbil se mu synkopický beat a scifi zvuky, zaradil ho do škatulky "obcas poslechnu" a víc nerešil. Až o cca rok pozdeji se u Turnova porádal menší openair, kde krome tehdy povinných housových djs hráli také (tenkrát zacinající) IM Cyber a Suki. Tam zjistil, že ho baví poskakovat na rychlý zlomený beat víc, než na cokoliv jiného a zacal shánet první cdcka a informace. Navštívil nekolik dalších mejdanu, na kterých si oblíbil hlavne zvuk Renegade Hardware a spol. a když si pak brácha (Sweg) s kámošem (Starks) porídili gramce, zkusil koupit pár desek a trénovat.
První hraní prišlo necekane rychle - asi po 3 mesících v dnes již neexistujícím turnovském klubu Peklo. Sám na to vzpomíná slovy: "musela to být hruza"; nicméne spolu se Swegem, Vibezoomem a Starksem zacal objíždet okolní kluby a získávat zkušenosti.
V roce 2002 usporádal se Swegem v turnovském Starém kine party Cinematique s nekolika zahranicními hosty. Na nej navazovala série menších, ale o to rozjetejších mejdanu, na kterých se vystrídala jména jako napr. Koogi, Im Cyber, Philip TBC, Babe LN. Kdo tam byl, jiste si rád vzpomene.
Mezitím pricházely první úspechy na poli djingu: hraní v New talent stanu na Open Air Fieldu 2003, následné vítezství v souteži o vystoupení na Summer of Love 2003, nabídka na spolupráci na Shadowboxu a úcast v bookingu.
Anakin hrál po boku djs jako Fabio, High Contrast, Ed Rush, Kosheen, Brooklyn, Nu:Tone, EZ Rollers, nebo Soulsource. Na party dává prednost energickému drumandbassu s úderným beatem a hutnou skocnou basou, nepohrdne prvky reggae, funku, oldschoolu, ani vokály; vlastne nicím kvalitním od Noisie, po Calibra. Snaží se hrát co nejpestrejší tanecní sety, ve kterých urcite uslyšíte Zinca, Logisticse, Total Science, Q-Projecta, Subfocuse, Pendulum, Visionary, Craggz&Parallel Forces, Opticala, Optiva, Gridloka, Drifter, High Contrasta, Matrixe, Brooklyna, Chase&Statuse a (pokud to technické podmínky v klubu dovolí) jeho vlastní produkci.
text bia: Shadowbox.cz

Napsali jsme o něm:

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

4 online úvodní strana rss kontakt reklama