Alah

styl: Drum and Bass- jump up, techstep

narozen: 3.7.1985

hraje od: 2003

město: Hradec Králové

email: jicha.ales@seznam.cz

www: www.wabproject.cz

BIO:

Vlastním jménem Aleš Jícha, pochází z malého mesta Náchod, poblíž Hradce Králové.
- K elektronické hudbe se dostal v roce 1998.V té dobe se seznamuje s Petrem Cernohouzem aka Dj Petr Hauz (LOT Music), který už v tak útlém veku laškoval s myšlenkou hraní na gramofony. Slovo dalo slovo a v roce 2001 se porídily první gramofony od znacky numark a zacalo se trénovat a zkoušet. v Roce 2003 Dj Alah, tehdy jako Mirror, porádá pravidelne každý mesíc v místním klubu Bazén párty o více hudebních žánrech Techno,Breakbeat,House a samozrejme Drum and Bass.Brzy zacíná spolupracovat s Náchodsko upickým seskupením Labyrinth Crew, s nimi porádá akce ve vých. Cechách a venuje se samozrejme hraní na gramofony.
- Od pocátku Djingu se Alahovi zalíbil inteligent a neuro DNB, asi po dvou letech trénování se nadchl pro Techno, což je hodne znatelné v jeho dosavadních setech,kde dává duraz na mohutnou basovou linku, vytríbený výber nových desek a rychlé mixy. Na prelomu roku 2005 ho však opet naplno uchvátil Drum and Bass a Jump up u kterého je dodnes.
- V jeho setech však neuslyšíte pouze jeden styl, snaží se komponovat prvky Techna, Breakbeatu, Tekkna a liquidfunku. V jeho propracovaných setech mužete postrehnout autory jako Sub focus, Ed Rush and Optical, Pendulum, Baron, Andy C, Aphrodite, Clipz, TC, Fresh, Shy FX, Nightwalker, Shimon and Bassline Smith. Mezi jeho oblíbené Labely patrí Braekbeat Kaos, Viper recordincs,Ram records.
- Rok 2007 je ve znamení spousty zkušeností nabraných na párty po CR, díky predskakování pred známejšími dji jako napr. Katcha, 2K, Philip TBC, Anakin, Akira, Bifidus Aktif, Im Cyber, Suki, Pixie, X morph, Kyanid, No money aka C phone a Limitted, Sweg, Panorama, Rudeboy, Romana a Elwira.
- Na jare Vstupuje do seskupení Jungleradical CREW jejichž clenové JD Bass, Bomb da base a HVL jsou chlapíci na správných místech. Tito ostrílení borci se však pohybují spíše v temnejších vodách DNB a Junglu. Proto DJ Alah, Dj Winyl a MC Bombicz vytvorí spolecný projekt s názvem WAB PROJECT, který je skládán v b2b setu okoreneným o MCing, v jejich setech je znatelná dynamická basová linka, rychlé mixy, obcas veselý vokál a hlavne pestrý výber novinek na trhu s cerným zlatem.
- Od tohoto TRIA necekejte nic jineho než svižný energický set, spousta zábavných Double dropu a hlavne párty, ze které si nebudete odnášet bolest hlavy (maximálne nohou), ale v uších vám budou ješte ráno znít líbivé jednoduché melodie z jejích mixu. No není již co dodat, stací se jen zaposlouchat do priložených setu Dje Alaha a posudte sami.

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

3 online úvodní strana rss kontakt reklama