Tiskovka: Bumtarata Session - Escape, Liberec

dnb crew |26.04.2005 | Tiskovka

Na dalším pokracování drum & bassové klubové noci Bumtarata Session konající se 29. 4. v libereckém klubu Escape si všichni, kdo mají rádi bubny a basy prijdou znovu na své. Jako hlavní host vystoupí dj Suki. S ním vystoupí zástupci bookingu Drumandbass.cz Beast 67, Freakox a Marihai doplneni domácím Canabeesem...

Suki se na ceské scéne pohybuje již radu let, a to nejen jako vynikající dj, ale i jako poradatel vyhlášených festivalu a open airu jako treba velmi populární Let it roll, Drumstation nebo Back2jungle. Jeho djské sety se skládají z nejaktuálnejších pocinu soucasného nu school jump upu.

Jako další se predstaví trio dju starajících se o web drumandbass.cz: Beast67, Marihai a Freakox. Všichni jsou djs s dlouholetými zkušenostmi.

Beast67 se v roce 2002 umístil na 2. míste CZ Dj Awards a zahrál si po boku napr. novozélandských Concord Dawn.

Marihai se krome hraní venuje také tvorbe vlastních tracku, které jsou velmi dobré. Má rád temnejší energickou cást drum & bassového spektra.

Od Freakoxe mužeme cekat set proložený prvky trance’n’bassu a nu elektra, což jsou nové trendy a moc casto se neslyší. Check it!

Z domácího libereckého prostredí se predstaví resident techto akcí a klubu Escape dj Canabees, který je clenem seskupení dju Shakal Crew a na domácí scéne se teší stále vetší oblibe. Je zároven poradatelem této akce.

Do klubu se dostanete tramvají c. 2 ze stanice Museum. Klub se nachází v bývalém sklepení z levé strany libereckých lázní. Další info najdete na www.escapenet.cz nebo www.shakalcrew.tk

Diskuze

* *
*

Načíst novou


11 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 0.243sec, data: 0.000000sec