Od laptopu do studia

beast 67 |10.07.2012 | Jiné

Příležitost pro každého, kdo si chce na jeden den vyzkoušet práci s týmem profesionálů ve špičkovém nahrávacím studiu, nabízí nová soutěž „Splň si svůj hudební sen“. Stačí nasbírat nejvíce hlasů od internetového publika a na konci přesvědčit odbornou porotu vlastním autorským dílem. S výhercem pak budou na jeho skladbě spolupracovat zvukový mistr Andrej Lažo a producent Jan Kleník. Cenu můžou získat i samotní hlasující – pro ty je ve hře notebook z řady ASUS N Series.

V prvním kole je úkolem soutěžících získat co největší počet fanoušků. Třicet nejpopulárnějších (tedy těch s největším počtem hlasů) postupuje do dalšího kola, kde už budou mít prostor předvést své hudební schopnosti – vytvořit vlastní autorské dílo podle zadání poroty. Může se zpívat, rapovat, hrát na hudební nástroj, remixovat na počítači... Každý dělá, co umí. Virtuální publikum vybírá z nahraných skladeb na internetu formou popularity contestu (hlasují vždy pro jednoho účastníka z nabízeného páru) a pošlou tak do finále pět nejlepších. Absolutního vítěze soutěže nakonec určí odborná porota v čele se známým producentem Janem Kleníkem. 

Vítěz soutěže dostane na jeden den k dispozici špičkové nahrávací studio i s týmem profesionálů. K ruce mu budou zakládající člen skupiny Ohm Square a producent Dary Rolins Jan Kleník, oscarový zvukový inženýr Andrej Lažo a v případě zájmu také tři hudebníci.

Vyhrát ale může úplně každý, kdo se do soutěže zapojí. Na jednoho hlasujícího, který podpoří některého z účastníků v popular contestu, čeká notebook ASUS N56. Příslušenství od značky ASUS dostanou také soutěžící, kteří postoupí do pětice nejlepších.
 
Soutěž probíhá na stránkách http://apps.facebook.com/asusstar . Registrovat se a hlasovat můžete už teď!


Jan Kleník
zakládající člen skupiny Ohm Square
v současné době člen projektu Sklenik
producent čtyř alb zpěvačky Dary Rolins
spolupracoval s mnoha dalšími osobnostmi české hudební scény – Dan Bárta,  Tonya Graves, Lucia Šoralová, Priessnitz, Jana Lotta, Mersi a další)


Andrej Lažo
známý český zvukový inženýr
spolupracoval s mnoha hvězdami české i světové hudební scény (David Bowie, Suzanne Vega, Čechomor, Lucie, Lenka Dusilová, Kabát a další)
vytvořil zvuk nejlepší filmové skladby za rok 2007 „Falling Slowly“ autorů Glena Hansarda a Markéty Irglové oceněné Oscarem

Diskuze

* *
*

Načíst novou

Komentáře


15 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 5.270sec, data: 0.000000sec