Deafmuted Records - nový ceský digitální label

dnb crew |18.02.2010 | Links

Pomalu ale jiste se nám rodí nové hvezdy a hvezdicky v oboru kroucení s cudlíky, samplováním a hrou na basu. Seznamte se s novým digitálním labelem Deafmuted Records. V otežích ho pevne drží duo Neopsy, neboli severomoravští Negone a Psyek.

Vznik labelu Deafmuted Records oduvodnují tím, že se jejich regionu napechovaném láskou k lámané hudbe dostává minimální pozornosti. Pod krídly Deafmuted Records se tedy objeví nejen produkce Neopsy, ale i dalších krajanu. Na nadcházejícím releasu se tedy objeví i Computer Artist, momentálne chystající release pro Close2Death, Qrty z velmi dobre známé WKC Crew a Junkett z ješte známejší Dvoiky Troiky.
 
Velice slušne nastartovaná parta lidí ze severu Moravy se po delším zodpovedném case stráveném ve svých domácích studiích rozhodla, že je na case aby se jejich tvrorba dostala ven nezávisle na tom, kdy se ji podarí upsat nekterému z labelu, ale aby ji mohli vypustit podle vlastní potreby a hlavne cerstvou.  První release ve formátu EP cekej už velice brzy!

 

 

Diskuze

* *
*

Načíst novou

Komentáře


6 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 4.152sec, data: 0.000000sec