Support Chilli.org @ Favál - Brno, 12.6.2009

promo |31.05.2009 | Tiskovka

V pátek 12. cervna se na brnenském Favále uskutecní akce na podporu obcanského sdružení Chilli.org. Akce bude tematicky zamerena na dnb, concscious hip hop, dubstep, tekk a chillout. Headlineru bude tento vecer hned nekolik. Poprvé v Brne vystoupí pražská hip hopová formace INSIDE KRU se selekcí zamerenou prevážne na concious hip hop! Poté se na parket dostaví drumandbassový specialisté ve special b2b setu - SAYKO (2.3) a SOLDIK (Bassinfection crew). Následovat bude jungle, dubstep a tekk v podání ZERO ROCKERS a EAC. Akci odstartuje ragga hip hopový set v podání Netikze (Bassinfection crew) a Mateyky (Pawlac zewls).

Druhá stage bude striktne chilloutová s informacním presahem;) V hlavní roli se predstaví Chilli.org. Nebudou chybet standartní vychytávky, které toto sdružení nabízí - drug info, chillout music, H20 & ovoce zdarma. Podporí je Inside kru s klasickou Ninja tune selekcí.

VJ PANKAO, Dekorace PUNKWA a CHILLI.ORG.

Info: www.chilliorg.cz

Zacátek - 21:00
Vstup – 60/99 CZK
Favál music circus, Krízkovského 22, Brno

Info:

SUPPORT CHILLI.ORG!

Akce je porádána na podporu obcanského sdružení Chilli.org, které se snaží nestranne informovat o psychoaktivních látkách (drogách). Chilli.org reprezentuje racionální prístup odpovedného zacházení s psychoaktivními látkami s vedomím rizik a pravidel, ale i s požitkem (uvedomit si ev. potrebu pomoci a umet ji i vyjádrit). Hlavní cástí projektu jsou chillouty na festivalech kde nabízí místo pro odpocinek, obcerstvení, krizovou intervenci, první pomoc a predevším objektivní informace o legálních i ilegálních drugz. Provozuje taky informacní webové stránky s možností on-line poradenství.
Check: http://www.chilliorg.cz


Inside kru djs

Historie cinorodé party brevnovských patriotu, z nichž v Brevnove už paradoxne nikdo nebydlí, je dost zamotaná. Ríct je treba to, že na zacátku všeho byl hiphopový dýdžejský tandem Bica - Groover, na který se v prubehu let nabalovali další dýdžejové a rapperi, až vznikla pocetná a co do hudebního vyznání pestrá základna (krome živé sekce mužete v klubech slýchat pod hlavickou Inside dohromady pet DJs), která má spolecný cíl - nepovrchní hiphop. Nereší trendy a do hip hopových beatu míchá prvky ragga nebo soulu tak, jak to cítí, tak, jak jí to šmakuje. Základní charakteristiky: zápal, radost, svoboda, fura energie a nulová faleš. Z této particky nás poctí na akci Support Chilli.org svou prítomností Bica a Ezop! Krom main stage vystoupí se svými sety i na menší stagi s klasickou chillout Ninja tune selekcí.
Check: http://www.insidekru.com


Sayko

Je jednou z takrka kultovních postav ceské d'n'b scény. Je jedním z nejdéle hrajících DJs u nás a stal se prakticky živoucí legendou. Hraje už od roku 1992 a za tu dobu zahrál na stovkách akcí, od free akcí až po masovky s Kemalem, DJ Hype, LTJ Bukemem, Aphrodite, D-Bridge, Technical Itch ci DieselBoy. Publikum si získal nejenom precizním mixováním, ale také obrovskou energií, která z jeho setu prímo srší a v neposlední rade také originální muzikou, kterou hraje. Vládne krystalicky cistou mixovací technikou a zároven je skvelým turntablistou. Jeho hlavní parketa je zatracene tvrdý jungle, dává si ale i muzikální najazzlé kousky a nevynechává aní príbuzné styly jako breakbeat a hip hop.


5 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 0.443sec, data: 0.000000sec