fotoreport: Masheen @ SSD - Fabric, Ostrava 25.12.06

mrtvy.kenny |31.12.2006 | Fotky

25.12. je již zvykem si jít opravit žaludek do Fabricu na SSD. Cukroví a bramborový salát je spláchnut pivem a panáky, žaludek se jiste diví, co ho to potkalo. Divil se i letos.

fotky***061225ssd***84***
SSD pro me zacalo frontou u precpané šatny, kde paní šatnárka každému návštevníku pekne poskládala bundu, takže procedura zbavení se svršku trvala kolem pul hodiny. Do tlacenice ješte kvákal Suki doprovázen MC Wasem, ovšem když jsem se probojoval k baru, tak už rezal tvrdší odrudy typu The Upbeats. Došlo na podávání rukou, címž jsem se, ani nevím jak, dostal do chilloutu, kde z beden jelo klubové techno, možná techhouse, kdo ví, jak se tomu dneska ríká.

Padly rozhovory, nejaké ty panáky a když jsem prišel omrknout, co se deje na place dole, válel Philip TBC hiphopové rytmy a do toho vydatne scratchoval. Chvíli jsem pobyl, cehož Philip hned využil a potešil me "Hlasuju proti" od PSH v Marihai & Sittah remixu a už letela Marimu vánocní sms. Dále probehla opet nejaká ta konverzace a pri dalším návratu už stál za gramci Masheen.

Masheen unešen atmosférou (holt tihle vánocní hosté slíznou opravdu ostravskou smetanu za celý rok) zahrál presne jak jsem cekal, tedy techstepové vymývárny, které nešetrí energií. Dovedu si predstavit, že pro fanouška jumpupu to nebylo nic moc. Spíše fanoušek tekna si užil fuzí nekde na pul cesty mezi teknem a dnb. Co se hrálo, jsem moc nesledoval, spíš jsem se nechal unášet. Je jasné, že si Masheen hodil svoji The Void, takže pokud Vás prekvapily hlášky z pražského metra, tak to nebyla halucinace (viz. video). Urcite zeznel nejeden Raiden a vubec Offkey sestava a projekty z DSCI4. Každopádne jsem nezaregistroval žádné velké prekvapení. I tak to bylo velmi hutné a vydarené vystoupení.Masheenovi zárily ocicka, bylo videt, že se mu na slimu moc líbí, jak už napsal Badhorse v predchozím reportu, za hraní No Money si šel zakalit a zahrál si s náma poprvé fotbálek. Jen bych rád vyvrátil vetu o serióznosti protihrácu, jelikož já už zrovna moc seriózní nebyl. :)

Po No Money nastoupila dvojice Ja-Ne a Romana, to už jsem docela posedával a celému tomu kolotoci nevenoval moc pozornosti, pri odchodu jsem ješte zahlíd za gramcema Reverba, ale to už bylo vážne jen koutkem oka.

Vánocní Slim Slam je nejlepší u nás, kdo nebyl, nepochopí. Jedinou mouchou byla tak trochu bez ladu a skladu puštená projekce, která tentokrát úrovní SSD kapku pokulhávala. Snad se Fabric takhle naplní v príštím roce casteji, než zas den po štedrém dnu.

Fotky nafotila Anicka za prispení Badhorse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   

Diskuze

* *
*

Načíst novou


16 online úvodní strana rss kontakt reklama