fotoreport: Masheen @ SSD - Fabric, Ostrava 25.12.06

mrtvy.kenny |28.12.2006 | Fotky

První povánocní pondelí bylo, jak už se stalo tradicí vánocnímu Slim Slam Drumu tentokráte s techstepovou hvezdou DJ Masheen. Už první rada kolem osmé hodiny pred klubem Fabric napovídala, že návšteva bude tentokrát na plné kapacite klubu, což se myslím vyplnilo.
text/foto: Badhorse

Já se do klubu dostavil na desátou hodinu, kde již vyhrával Dj Suki se svižným doprovodem v podání MCho WASe. Atmosféra v klubu zacínala nabírat na obrátkách a v prostoru pred bednami, už bylo slušne zaplneno a lidé se zacínali kroutit v rytmu nekdy až junglového zvuku.

Poté prebral kormidlo našláplého vecera Philip TBC, který dokáže zahrát cokoliv a clovek neví co od nej cekat. Zacínal klasickým dnb, sklouzl si rukama na gramci a vyloudil zajímavou skrecovou kreaci a jeho set vygradoval cistými tekky.

To už si ale pripravoval hrací prostor britský Masheen, kterému prijel delat psychickou podporu jeho kolega Evil-C. Jeho set byl cistou ukázkou techstepu, hrál vetšinu svých vecí a na gramofony ani nesáhl a hrál jak je poslední dobou zvykem vše z CD, lidi privedl do skutecného varu. Po dohrání jeho setu Masheen ríkal, že už dlouho nezažil tak skvelou atmosféru a byl vdecný za to, jak ho lidi v klubu prijali.

Po nem nastoupilo ostravské duo No Money. Jejichž set jsem nejak moc nevnímal, jelikož jsme šli ukázat Masheenovi jak se hraje stolní fotbálek, jenž nikdy predtím v živote nehrál, taky to dopadlo, že nebýt serióznosti protihrácu 2x bychom lezli pod stolem.

Když jsem se vracel zpet, se již duo No-Money vystrídalo s duem Romana vs Ja-ne. Ale to už po chvíli nastal cas k odchodu. Vecírek to byl hodne vydarený a myslím že už ted se mnoho lidí teší na další rocník.

Fotky jsou zde.
Videa na youtube: Suki, Philip TBC

autor je externím spolupracovníkem Drumandbass.cz

Diskuze

* *
*

Načíst novou


13 online úvodní strana rss kontakt reklama