tiskovka: Superfly Jam 3

dnb crew |26.12.2006 | Tiskovka

Nový rok se blíží a s ním i tretí díl noci Superfly Jam, porádané v žižkovském klubu Matrix (Konevova 13, Praha 3). Na tomto díle vystoupí více jak 11 umelcu, kterí svým zamerením obsáhnou všechny styly drumandbassu, a my doufáme, že uspokojí naprostou vetšinu návštevníku. O co teda vlastne jde? Kdo tam bude hrát? Ctete dále..

Díky organizátorum Drumandbass.cz a podpory Growshop.cz vám mužeme nabídnout spoustu muziky za málo penez. Jsme velice rádi, že všichni oslovení pozvání prijali, a my vám tak mužeme poskytnout náš ceský line-up císlo 1. Težko zde mluvit o hlavních headlinerech, protože každý úcinkující se zameruje na trochu jiný styl a v nem je podle nás výtecný.

Pro nekoho dlouholetá kvalitní DJane, pro nás královna ceského drumandbassu - BABE LN vás vždy dokáže privézt na její vlnu, zábava zarucena! Pokud byste chteli slyšet/videt set plný scratchu, efektu a DJských dovedností, rozhodne si nenechte ujít PHILIPa TBC, stojí to za to! Práli byste si neco rozlámanejšího, tvrdšího? Co takhle poslechnout si jednoho z nejznámejších ceských producentu DJe RIDA, kterému v únoru vychází na zahranicním labelu Defcom track s názvem Strangers, v back2back setu s dalším neméne známým producentem MARIHAIem? Všechny milovníky soundsystému Tele2beatz rozhodne poteší, že bude zastoupen hned dvema zástupci, a to panem promotérem nejvetších dnb akcí, všestranným DJem SUKIm, a technicky hodne vypilovaným DJem PIXIEm. Vede u vás neurofunk? Urcite nezmeškejte DJe C.N.B. Holdujete-li drumandbassu drívejších dob, vyhledejte na line-upu jméno CYRAX, který má pro vás pripraveno spoustu Stratusu a Kemalu. No a abychom se dostali na zacátek, tam si mužete vychutnat vystoupení zástupcu dvou nejznámejších dnb info serveru v back2back setu – Dje 2K vs. BEAST 67. Pevne veríme, že vás dobre naladí!

Jako trešnicku na dortu jsme si nechali ranní happy-hardcore vystoupení DJe FREAKOXe!

Co vás ale 5. ledna 2007 bude asi nejvíc zajímat, je výše vstupného.. Pokud se dostanete do Matrixu do 22:00 hodin, pustíme vás tam ZDARMA! Neuveritelné?

Vzhledem k minulému dílu, kdy bylo v Matrixu témer 700 lidí, bude tento rok v prípade velkého množství návštevníku KAPACITA OMEZENA!

Tešíme se na Vás!

Diskuze

* *
*

Načíst novou


21 online úvodní strana rss kontakt reklama