tiskovka: Shadowbox Silvestr @ Touster, Praha

dnb crew |27.12.2006 | Tiskovka

V klubu Touster na pražské Palmovce budete na Silvestra zváni k tanci od kvarteta drum and bassových DJu ze Shadowboxu: Anakina, Akiry, Bifidus Aktifa a Rudeboye. Pribyde k nim navíc ješte vážený host - producent Kubatko a dále STention, M4y4, Stepforward DJs a Nikola. A to nejlepší na konec: na Silvestra bude v Tousteru vstup zdarma!

V Tousteru (profil klubu) jste mohli zažít už nekolik akcí s názvem Inner Space pod taktovkou DJ Rudeboye. V listopadu byl pohošten polský legendární DJ Ros a na Silvestra se zde predvede jeden z nejlepších ceských drum and bassových producentu: Kubatko. Pravidelní ctenári ví, co v tomto mladém talentu tkví. Vinyl pro label Defunked a Peer Pressure a mnoho digitálních úpisu hovorí za vše. Chcete-li se navnadit, stahujte Kubatkuv set složený z jeho nejcerstvejší produkce.

Akira + Anakin už spolu nehrají jinak než jako Deadly Viperz. Úspech slaví nejen u nás, ale i na Slovensku, a rakouští kolegové se pred jejich sykotem také klepou. Uštknutí nejnovejšími peckami protkanými klasikami a libustkami nerozdýchá ve spojení s dynamickou rychlou mixáží žádný posluchac. Zmijí skillz mužete checknout v live setu z open airu ze Slaného (kvalita záznamu je ale bohužel místy špatná), samotného studiového Anakina ze zárí vychutnejte zde.

Kubatka doplní v back 2 back setu (obíhacce, chcete-li) mladý prírustek shadowboxího bookingu - DJ Rudeboy. Seznámit se s ním mužete v v rozhovoru a k poslechu ceká jeho set. Urcite se podívejte i na stránky, které zastrešují jeho druhou crew: Conspiracy DJs. Dále Vám zahraje i ctvrtý Shadowboxer: Bifidus Aktif, jehož poslední mix si mužete užít tady. Conspiracy DJs, pánové STention + M4y4 a Stepforward DJs line up uzavírají. K dispozici bude ješte DJ Nikola na breakbeatové stagi.

31.12.2006 od 20.00 - Drum and bass Silvestr
Klub Touster, Praha - Palmovka
VSTUP ZDARMA!!!

Line-up:


20.00 - 21.30 M4y4 b2b STention
21.30 - 23.30 Akira b2b Anakin aka Deadly Viperz
23.30 - 02.00 KUBATKO b2b Rudeboy
02.00 - 03.30 Bifidus Aktif
03.30 - 05.00 Stepforward DJs
05.00 - 00.00 ping pong


Breakbeat stage: DJ Nikola


www.conspiracydjs.com // www.shadowbox.cz
www.kubatko.info // www.cafe-touster.cz

Diskuze

* *
*

Načíst novou


16 online úvodní strana rss kontakt reklama