tiskovka: Eastek Planet Breakz - El Diablo

dnb crew |21.12.2006 | Tiskovka

Protože co nevidet je štedrej den a s dárkama se roztrhne pytel, jeden takový dárek pro príznivce drumanbassu si na pátek 22.12. prichystala i východoceská dnb particka Eastek, a to kde jinde, než v královéhradeckém klubu El Diablo, a co jiného než noc Eastek Planet Breakz. Kdo už tuto party nekdy navštívil, jiste ví, že se jedná o tu temnejší a zlámanejší tvár drumandbassu. Není teda prekvapením, že jako hlavní hosta si pozvali producenta pod jehož rukama se rodí velice temné beaty, navíc producenta ceského a producenta upsaného americkým labelum Future Sickness a Nightmare records. To všechno v jedné osobe je Frenzy aka Lollita.

Další z hostu tohoto vecera je už dávno provarený dj MKS z bookingu Drumandbass.cz a z olomouckopražské party UHV dj Ozone. Zbytek lineupu doplní tradicne Eastek djs - Kauer, Phakey a Jooky.
Dalším minidáreckem a lákadlem je vstup do 22.00 zadarmo, takže ušetríte nejakou tu korunu ( po 22.00 holky 50,- a kluci 80,-), kterou hned mužete vesele utratit za neco z velice dobre zásobeného baru, vcetne nekolika speciálních vánocních drinku, nebo mužete samozrejme zdarma ochutnat neco ze space obcerstvení. No a konecne poslední z vánocních ctností Easteku jsou free cédécka s nekolika sety práve této party.
Takže v pátek!


text: eastek crew

Diskuze

* *
*

Načíst novou


13 online úvodní strana rss kontakt reklama