tiskovka: Bass.science @ Fabrika, Letovice - 29.12.2006

dnb crew |26.12.2006 | Tiskovka

Tomáš Fredsel ve spolupráci s WL2B privádí poprvé na Moravu spoluorganizátora a rezidentního Dje „accelerated culture“ – drum n bassová Arena @ Global Gathering (UK) – DJ Garry K. Aby byla noc dokonce speciálnejší, pozvali jsme také BAN BANA, „brazilského mistra scratche“, aby se pripojil k masivnímu line-upu. Bude to poslední vystoupení Ban Bana v Evrope na jeho Zimním Turné a následující den letí zpet do Brazílie. Takže všichni jste zváni, aby jste byli svedky nezapomenutelné noci, zastoupené britským DJ Garry K a ceským oblíbencem BAN BANem.

GARRY K

Zacínal menšími akcemi ve svém rodném meste Northampton a vždycky se snažil kdekoliv si zahrát jako dj. Jeho vytrvalost se vyplatila, když dostal nabídku stát se residentním DJem v HELTER SKELTER roku 2000. V roce 2001 byl rezidentem ACCELERATED CULTURE hrajícím na velkých akcích po celé zemi. GLOBAL GATHERING byl nejvetším festivalem, na kterém hrál pred 8 000 lidmi! Od té doby se Garry pilne snaží, aby jeho sety vynikaly nad ostatními. Získal hodne podpory od spousty lidí i v oblasti Djingu v celém Spojeném království. Byl nominován nejlepším v kategorii nový objev roku 2003 na drum&bass udílení cen. Tímto Garry zacal hrát jako DJ po celé Evrope. Jak šel cas, Garry zacal pracovat ve studiu na svých vlastních hudebních projektech, aby je predvedl na svých vystoupeních. (Pracoval s WICKAMAN a RV a v soucasnosti ceká na vydání desky v roce 2007 na blackwidow recordings/infrared). V roce 2005 zacal nový projekt nazvaný RANDOM CONCEPT. Myšlenka tohoto nového projektu byla predstavit nové talenty a ukázat scéne, že existuje celá rada talentovanejších umelcu než bežné hvezdy císlo jedna. Od té doby RANDOM CONCEPT prinesl na scénu mnoho nových umelcu, kterí dnes vystupují po celém svete. V soušasnosti je Garry na turné po UK a prináší nové ideály do drum&bassové scény. Random Concept je opravdu zažitá akce po boku jeho dalších jako SIDEWINDER, HTID, RAVERBABY, ACCELERATEDCULTURE, SIDEWINDER RAW a NATURAL BORN RAVERS. Toto je Garryho zamestnání na plný úvazek, Djing / promo a produkce. Rok 2007 pro nej bude s jistotou vzrušující...jeho jediným problémem je cas!

BAN BAN

je v soucasnosti bezpochyby nejžhavejším exportem DnB/turntablist DJ z Brazílie. Kdekoliv hraje, jeho pusobivé dovednosti vystupují a tato skutecnost jej dovedla k vystoupení po celé Evrope a nedávno v Austrálii s umelci jako Hazard, Dom & Roland, Subfocus, Simon Bassline Smith, Clipz, Mark XTC, Adam Freeland, Grooverider, Ed Rush, DJ Hype, DJ Andy, No Money & Chris Su, to jen pro zmínku. Vychází z jižního brazilského mesta Curitiba, Brazílie, neustále vystupuje po svete a v soucasnosti rezidentem Platoon, Machester (UK).

website
http://www.djbanban.net

myspace
http://www.myspace.com/djbanban

videos:
BAN BAN @ CITADELLA, BUDAPEST, HUNGARY 12/2005
http://www.youtube.com/watch?v=w2Ywkh6UKwA

BAN BAN @ HIGH FINESSE, DRESDEN, GERMANY 12/2006 (1)
http://www.youtube.com/watch?v=qJranVDruZo

BAN BAN @ HIGH FINESSE, DRESDEN, GERMANY 12/2006 (2)
http://www.youtube.com/watch?v=3GeKm-I_p7I

DJ BAN BAN @HASICSKA ZAHRADA, VENDOLI, CZECH REPUBLIC
http://www.youtube.com/watch?v=1QYwvKb0LAo

Diskuze

* *
*

Načíst novou


13 online úvodní strana rss kontakt reklama