fotoreport: Dieselboy in da Bush, Praha 15.12.2006

mrtvy.kenny |20.12.2006 | Fotky

Vzhledem k tomu, že jsem druhý, co píše neco o Dieselboy v Roxy, tak to berte spíše jako doplnení "z jiné strany". To hlavní Vám stejne jiste sdelí Elis, jejíž infiltracní metody jsou neoddiskutovatelné.

Do pomalu plnící se Roxy jsem dorazil na konci vystoupení Beasta67, potkal opet kvantum známých, prekvapili i Freakox se Saihou, že nedali prednost Johnovi B v Brne.

Když se rekne Bush v Roxy, tak vetšina lidí má již nauceno reagovat upozornením na zvuk. Osobne si nemužu pomoct, ale zvuk mi opet prišel v rámci mezí v porádku. U IM Cyber, která zahrála perfektní temnou atmosférickou jízdu, jsem sice postrádal více basu, ale potichu, nebo špatný zvuk urcite nebyl. Pozdeji me zarazilo vypnuté ozvucení balkónu, ale na tom to nestojí, i když jet by melo logicky porád. Po krátkém záskoku Beasta, z duvodu nevolnosti IM Cyber nastoupil Dieselboy.

Prostor za DJ pultem byl totálne zaplnen lidmi, tak nevím, jestli jim byl parket malý, nebo to za DJem vážne zvucilo lépe. Každopád Dieselboy nastoupil a nastoupil presne tak, jak jsem nechtel. Typické intro filmového ražení, kde nám hluboký hlas oznamuje, že vstupujeme do sveta DSL. (To není preklep! ;) To samé hojne používají i Pendulum a taky hned první, co po tomto intru prišlo, byla klasická urvaná vrtule a jumpupárna. Tak jsem posmutnel a šel k baru. Naštestí to bylo jenom postrašení a celý set se v diskotékovém rytmu urcite neodehrál.

Podivné je, že Dieselboy se stává prvním DJem v historii, u kterého mi vadila pestrost desek. Jeho záber je už na me až príliš široký. Cítil jsem se jako vánocní kaprík, kterého chce DSL ulovit. Jenže jakmile návnadou pritáhl mou pozornost a já už skoro ochotne lapal po hácku, Diesel ucukl a chutnou deštovku vymenil za moucného cerva a ty já nemusím. Takže jsem se otocil a plaval o kousek dále. A toto se delo témer celý set.

Je fakt, že na me zkoušel všechno. Ruzné larvy (techno znející jako Prode), pijavice (hodne rozlámané masakry kdo ví jakého puvodu), ale i sladké testo (Punish me od Dom+Roland - to potešilo), bohužel i podivné smesi pochybného zápachu (TC - Rockstar viz video níže, což je zvuk, který mi dík provarenosti leze krkem).Proste každý si urcite prišel na své, ovšem dostal to pred nos v takovém dávkování, že si to urcite nemohl porádne vychutnat. Anebo nekdo možná, já teda moc ne.

Místo Koogiho už me Freakox nalákal na Harfu, takže jeho výkon neposoudím, ale podle fotek to urcite nebylo špatné.

Celkove je muj dojem z Dieselboyova vystoupení rozporuplný, než zkonzumovat tucet jednohubek od masitých po sladké, je vetšinou lepší si vychutnat jedno normální chutné jídlo. Ale je fakt, že vetšina jednohubek byla moc dobrá, zbytku jsem se snažil vyhýbat. V ideálním prípade bych to ovšem nemusel rešit vubec. Ten vecer mi vlastne nejvíc chutnaly Cyber-amarouny.

 
 
 
 
 
 
 
   

Diskuze

* *
*

Načíst novou


12 online úvodní strana rss kontakt reklama