tiskovka: Positive vibes @ Olomouc, 22.12.2006

dnb crew |22.12.2006 | Tiskovka

Po roce Vánoce, Vánoce, pricházejííí… A s nimi i Bassbeast crew, která se poprvé v Olomouci predstaví v kompletní sestave a to na drum and bassové akci Positive Vibes: xmass edition. Bassbeast crew se poprvé predstavila v Olomouci pred dvemi lety, a protože se jim zde líbilo, stejne jako se posluchacum líbili oni, tak prijedou opet s porádnou drum and bassovou nadílkou.

Tentokrát si s Basstienem, Richem a mc Jacobem zahraje i Mary-J, kterou jste mohli slyšet na klubové akci s názvem Positive Vibes: Chicks. Celá crew tahá ze svých bagu široké spektrum zlámaných treku, velmi rádi kombinují old school jungle s novodobým raggajunglem a drumandbassem. V jejich setech najdete prvky hip-hopu a raggae. Show kterou predvádejí je umocnena supportem MCho Jacoba. MC Jacob je mimo jiné clenem skupiny Skyline.
Vecer pak doplní djs z YTP.cz a to Disharmonic, Woofer a Crackenn, které svými speaky doplní MC Trchi.

Na vecírek budou pripraveny dekorace a vizuální technika od firmy VideoTech. Dení za pulty vám zprostredkujeme pomocí kamery, videoprojekcí na main stagy a na TV monitorech u baru.
Utkáme se v S-klubu dva dny pred Štedrým dnem, 22.12.2006, od 20:00 do 05:00 hodin ranních. No a pro vytrvalce je nachystána after party v olomouckém chill out clubu Metro a to již od 04:00.

datum: 22.12.2006
místo: Olomouc, S-klub
DJs: Basstien, Rich, Mary-J, mc Jacob, Disharmonic, Woofer, Crackenn, mc Trchi
entry: 100,-

Diskuze

* *
*

Načíst novou


17 online úvodní strana rss kontakt reklama